0850 840 44 16
İş Geliştirme

Kurumsallaşma Çalışmaları

-       Mevcut Şirketinizin Analizi:

Mevcut şirketinizin işleyişini gözlemleyerek, çalışanlarınızın kullandıkları metot ve yöntemleri görerek, onlarla konuşarak dışardan bir göz olarak şirketinizin röntgenini çekerek, firmanızdaki proseslerin durumlarını size raporluyoruz.   

-       Web Tasarımı ve Ofset Danışmanlığı:

Şirketinizi kurdunuz veya yıllar önce hazırlattığınız bir web siteniz var ama kimse firmanızın farkında değil. Sizin için uzman tasarım ve programcılarla web sitenizi hazırlatıyor hatta bütün basılı evraklarınızın hazırlanmasına yardımcı oluyoruz.

-       Yasal Zorunlu İzinlerin ve kalite belgelerinin alınması:

Her geçen gün kanun ve mevzuat değişikliklerini takip ederek firmanızın alması gereken izin ve belgeleri firmanıza bildirerek yasal zorunluluklarınızı yerinize getirmenize hatta artık rekabetçi pazarlarda şart olan kalite belgeleri alarak firmanızın öncelikli tercih edilen firma konumuna geçmesini sağlıyoruz.

-       Sözleşmelerin hazırlanması:

Yeni faaliyete başlayacağınız projeniz ile ilgili olarak makine veya know-how alımı yapacaksınız. Bunun için en kritik nokta başlangıç olan sözleşmelerin hazırlanıp imzalanmasıdır. Sözleşme içerisindeki ufak ayrıntılar bile gereksiz yere maddi zarara girmenize neden olabilir. Böyle bir olayla karşılaşmamanız için sözleşmelerinizin hazırlanmasında size yardımcı oluyoruz üstelik  farklı dillerde bile.

-       Müşavirlik Hizmetleri:

İşiniz gereği dışardan hizmet almanız gereken mali müşavirlik, sigortacılık, gümrük müşavirliği gibi konularda sizlerin işleriniz kolaylaştıracak, maddi olarak yük getirmeyecek işinin uzmanı profesyoneller bulmanıza yardımcı olacağız.

-       İnsan Kaynakları Desteği:

İşiniz için en önemli konulardan biri de yapılacak işe en uygun elemanın seçilmesidir. Bunun için hem firmalarımızın hem de iş arayanların başvurularını sistemimizde tutarız. Uygun iş ve eleman profilleri birleştiği zaman firmalarımıza bilgilendirme yaparız.

 

Rekabet Hizmetlerimiz

-       Sağlanabilecek Krediler:

Firmanızı kurmayı düşündüğünüz yere göre veya firmanızın faaliyet alanına göre Türkiye Cumhuriyeti’nin, Avrupa Birliği ve diğer kuruluşların şirketlere sağladığı krediler toplanır ve tarafınıza bildirilir. İhtiyacınıza göre en uygun teşviğin kullandırılması sağlanır.

-       Pazar Geliştirme ve Ortaklık İmkanlarının Araştırmaları:

Firmanızı büyütmek istiyorsunuz, fakat bu iş için yeni eleman istihdam etmek riskini ve bu elemanların işlerini yeterince yapamama risklerini ortadan kaldırmak için firmanızın Pazar araştırmasını, yükselen trendleri, yurtiçi ve yurtdışı imkanları sizlere sunuyoruz. Yada işleri büyütmek istiyorsunuz fakat maddi açıdan bunu bir ortak olmadan yapmak imkansız gözüküyorsa, sizin faaliyetlerinizle ilgilenen yatırımcılar bulmanıza yardımcı oluyoruz.

-       Makine / Ekipman Araştırmaları:

Yatırımlarınızı büyütürken sektörünüzdeki son teknolojik gelişmeler ve yeni trendlerle yapacağınız yatırımda doğru makine ve ekipmanları en uygun koşullarda seçmenize yardımcı oluyoruz.

2014 BIO. Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi
İş Geliştirme - Bursa Yatırım Ajansı - Bio Danışmanlık
Şirketinizin, mevcut şirket analizi, yasal zorunlu izinlerin ve kalite belgelerinin alınması, sözleşmelerin hazırlanması, pazar geliştirme ve ortaklık imkanlarının araştırmaları konularında hizmet vermekteyiz.
Bursa,Serbest Bölgesi,BUSEB,Ulutek,Yatırım,Ajansı,Teşvikler,Teknopark,Bio,Danışmanlık,Serbest Bölge,İş Geliştirme,Kurumsallaşma,Rekabet