0850 840 44 16
Hakkımızda

Bio Danışmanlık, 18/06/2014 tarihinde Bursa Serbest Bölge'de T.C. Ekonomi Bakanlığı'ndan ruhsat alarak faaliyete başlamıştır. Türkiye'de Serbest Bölgelerde danışmanlık hizmeti sunmak için ruhsat alan ilk firmadır. Türkiye ve Serbest Bölgelerde yatırım yapacak firmaların, Türkiye'deki prosedürleri mümkün olan en kısa sürede tamamlamaları için yardımcı olmaktayız. Yatırım yapmış firmalara ise yönetim sistemleri ve teşviklerle, daha az maliyetle, kurumsal bir yapıya kavuşmalarına yardımcı olmaktayız. 

 

Ali Tanver YAZICIOĞLU

1979 Bursa doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise hayatını Bursa’da tamamlayan Yazıcıoğlu, 2002 yılında Bilkent Üniversitesinden mezun olmuştur.

İş hayatına 2003 yılında eğitimini almış olduğu bilgisayar sektörü ile başlamıştır. 2006-2008 yılları arasında otomotiv sektöründe fabrika yöneticiliği, 2008-2014 yılları arasında da Bursa Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi A.Ş. genel müdürlük yapmıştır. Yazıcıoğlu, 2008 – 2014 yılları arasında TOBB Serbest Bölgeler Sektör Meclisi Üyeliği, BEBKA Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu üyeliği yapmıştır.

2014 yılında Bursa Serbest Bölgesinde Danışmanlık üzerine faaliyet belgesi alarak, Türkiye de ilk olarak Serbest Bölge Danışmanlık Hizmeti veren, Bio Danışmanlık Limited Şirketini kurmuştur. BİLMED Bilkent Mezunlar Derneği,TOBB Genç Girişimciler Kurulu , Gemlik Ticaret Sanayi Odası, BUSBİAD Bursa Serbest Bölge İş Adamları Derneği, Bursaspor Kulübü Kongre Üyeliği  devam etmektedir.

  picture1.png

 

Vizyonumuz:

Bursa başta olmak üzere ülkemizde yeni yatırım yapacak olan veya mevcut yatırımlarını geliştirmek isteyen firmaların akıllarına gelecek ilk danışmanlık firması olmak.

Misyonumuz:

* Yatırımcıyı hizmet prosedürleri ile uğraştırmamak.
* Bursa’nın ve 13 sanayi bölgesi, serbest bölge, teknopark avantajlarının yatırımcıya anlatmak.
* Yenilikçi bakış açısıyla gelişen teknolojileri kullanmak.
* Kaliteli hizmet sunarak rekabet gücüne ve istihdama katkı sağlamak.
* Bugünkü ve gelecekteki müşteri memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışmak

Temel Değerlerimiz:

* Müşteri Odaklı Olmak
* Müşteri için doğru, iyi, hesaplı olana yönelik çalışmak
* Sadelik
* Samimiyet
* Tutarlılık

Değer Yaratmak

* Etkinlik ve Verimlilik
* Dürüstlük-Güvenilirlik
* İnsanlara ve Çevreye Saygı

Birlikte Başarmak

* Takım Ruhu
* İçtenlik ve Açıklık
* Sürekli Gelişim (Teknolojik ve Mevzuat)

2014 BIO. Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi
Hakkımızda - Bursa Yatırım Ajansı - Bio Danışmanlık
Bursa Yatırım Ajansı - Bio Danışmanlık olarak Türkiye'de serbest bölgede hizmet veren ilk ruhsatlı danışmanlık firmasıyız.
Bursa,Serbest Bölgesi,BUSEB,Ulutek,Yatırım,Ajansı,Teşvikler,Teknopark,Bio,Danışmanlık,Serbest Bölge